MERCH, ktorému verím
Novinka

Členská "Ako so psom" aplikácia

12 hodnotení
€8
Na dotaz

Chceš do členskej apky? Ťukaj TU

Môžeme doručiť do:
2.6.2022
Kategória: ČLENSKÁ APLIKÁCIA
Položka bola vypredaná…

 

Obsah zdarma nie je zdarma - robiť dlhodobo obsah zdarmo na sociále siete je vyčerpávajúce a aj tak tam nikdy nezvládnem obsiahnuť všetko. Moje úseky hlbokých úvah, myšlienky vytrhnuté z kontextu, kvalitný text, hodiny za kamerou a hodiny nad úpravou grafiky a strihaním videí...po čase zapadne do zabudnutia. Všetko sa to zrazu stratí a ja to nechcem robiť stále dokola. Chcem tvoriť obsah, ktorý bude spätne dohľadateľný a ľudia sa k nemu budú radi vraciať znova a znova, pretože to pre nich bude studňa utriedených informácii. A úplne narovinu, finančné ohodnotenie je pre mňa tak isto formou odmeny za to, čo robím. :)

 

Mojím snom bolo vytvoriť priestor - akúsi planétku, kde budem môcť voľne zdieľať moje pohľady na svet psov bez cenzúry. Tvoriť viac pre tých, ktorí to skutočne ocenia a podporia moju prácu. Ukazovať progres v tréningu a v procese učenia mojich psov. Umožniť nahliadnuť do tvorby mojich tréningových plánov a do tvorby tutoriálov pre tých, ktorých to skutočne zaujíma a chcú sa dostať bližšie k mojim myšlienkovým pochodom. Tvoriť na sociálne siete je fajn do momentu, kedy nemám obsah roztrúsený všade :D a odkedy som v roku 2009 napísala svoj prvý tutoriál na svoj web, vedela som, že túžim po databáze, ktorá by dokázala zhromaždiť materiál, roztriediť ho a filtrovať podľa rôznych kritérií. Teraz sa mi konečne naskytla možnosť vytvoriť vlastnú mobilnú aplikáciu. Síce moja predstava apky "Ako so psom" vyzerá úplne inak, ale dôležité je predsa, niekde začať. A tak je tu!

Ako vyzerá aplikácia?

Ako aplikácia funguje?

 • zatiaľ aplikácia funguje skrz tvoj prehliadač (Chrome, Safari, Firefox...). Aplikáciu bude možné si stiahnuť aj skrz Apple Store alebo Google Play, ale chvíľku potrvá, kým mi ju schvália. Tak čakám. :)
 • aplikáciu môžeš používať z tvojho počítača, tabletu alebo z mobilu
 • aplikácia je podobne ako ostatné členské zóny uzavretou platformou, kde sa po prihlásení dostaneš k predplatenému obsahu
 • predplatné si môžeš kedykoľvek zrušiť v nastavení tvojho účtu v aplikácii

 

Čo aplikácia ponúka?

Zatiaľ je aplikácia vo vývoji, preto ju nazývam skôr členskou aplikáciou, ako bežnou apkou, aby jej názov nebol zavádzajúci. Zatiaľ aplikácia funguje ako V.I.P členstvo na mesačnej báze. Obsahuje dve členstvá, ktoré som nazvala Čuchonos a Vrtichvost.

 

Členstvo ČUCHONOS

Čuchonos prináša moju tvorbu v predstihu. Ak sa ti páči, pomáha ti a vidíš v nej zmyseľ, môžeš vstup do členstva poňať ako dobrovoľný finančný príspevok na podporu mojej tvorby. Tak, akokeby si prišiel ku mne na tréning. :) Podporíš ma za môj čas, za benzín, ktorý precestujem za hosťami, ktorých si pozývam do HAFcastov, kde preberáme plnohodnotné, zmyselné a aktuálne témy.

 • HAFcasty v predstihu, môžeš si ich vypočuť ako prvý ešte pred tým, ako ich zverejním na YouTube alebo na podcastové platformy
 • ukážky z mojej pripravovanej knihy, ktorú aktuálne píšem a tvorím. Obsah z mojej knihy, ktorá vyjde na jeseň. Budeš ju mať prečítanú ešte skôr, ako ju uvidíš v kníhkupectvách.
 • streamy a krátke video vstupy o veciach, o ktorých bežne nerozprávam. Streamy budú prebiehať priamo cez aplikáciu a dopredu dám vedieť, kedy sa uvidíme. Som zvedavá, akú tému si vyberieš. 
 • blízky priateľ na Instagrame. Po prihlásení do apky ti pošlem mail, kde ťa budem žiadať o tvoj názov účtu na IG, aby som si ťa mohla pridať do blízkych priateľov. Iba ak budeš chcieť. :)

 

Členstvo VRTICHVOST

Vrtichvosta som vytvorila za účelom archivovania mojich tréningov. Koho zaujímajú, môže do nich nazrieť a zobrať si to, čo potrebuje. Možno zrovna nebudeš chcieť učiť to, čo ja. Ale môžeš nájsť odpovede, ktoré hľadáš. Uvidíš, ako pracujem s kritériami, kedy sťažujem úroveň cviku. Čo robím, keď pes chybuje alebo nechápe. Kedysi som tréningy zdieľala "blízkym priateľom" na Instagrame, ale vôbec sa mi to neosvedčilo. V apke mám možnosť rozobrať tréningy tak, ako chcem, bez toho, aby ma obmedzoval priestor a čas.

 • tréningy s mojimi psíkmi - čo ich učím a ako. Každý takýto tréning ponechávam v histórii, až kým sa ho psík spoľahlivo naučí. Tréningy rozoberám na úrovni tutoriálov a keď doučím jeden, začnem učiť nový. O tom aký, môžeš rozhodnúť. :) Tie, ktoré sa už pes naučil ponúknem ako spracovaný tutoriál v inom module. Takže kým naučím cvik, môžeš učiť so mnou alebo sa inšpirovať.
 • moje tréningové tipy a triky
 • blízky priateľ na Instagrame. Po prihlásení do apky ti pošlem mail, kde ťa budem žiadať o tvoj názov účtu na IG, aby som si ťa mohla pridať do blízkych priateľov. Iba ak budeš chcieť. :)

 

Členstvo VŠADECHLP

 • spojenie Čuchonosa a Vrtichvosta, keby sa náhodou nevieš rozhodnúť, kam chceš. A zároveň za zvýhodnenú cenu. 

 

Aký je poplatok za vstup do aplikácie?

 • ČUCHONOS - cena za mesačné predplatné s DPH je 130 Kč / 5 EUR*
 • VRTICHVOST - cena za mesačné predplatné s DPH je 130 Kč / 5 EUR*
 • VŠADECHLP - cena za mesačné predplatné s DPH je 200 Kč / 8 EUR*

* uvádzajúca cena - platí len do 5.5.2022 a mesačný poplatok ti zostane znížený natrvalo. Po tomto dátume bude mesačné členstvo za 15 EUR.

Členstvá sú mesačné, to znamená, že sa ti po mesiaci strhne čiastka z karty. 


CHCEM DO APKY 

Kam smeruje vývoj aplikácie?

Postupne ju budem tuniť a pridávať rôzne fičúrky. :) Najväčším sníčkom je, vytvoriť tam databázu videí a tutoriálov, aby bolo všetko ľahko dohľadateľné. V blízkej budúcnosti tam bude priestor pre moje on-line kurzy.

 

Ako získam prístup do aplikácie?

 • aplikáciu nenájdeš na stiahnutie na AppleStore ani Google Play. Zatiaľ! Čakám na schválenie. O:) Ale áno, apku si budeš vedieť stiahnuť priamo do mobilu. Už sa nebudeš musieť zakaždým prihlasovať, či byť na wifine. Len to môže chvíľku trvať.
 • otvor aplikáciu a uisti sa, že si v sekcii "Discover". Keď stránku zošulčekuješ dolu, nájdeš tam aktuálne ceny za členstvá a aj vstup do nich. Označ to, ktoré chceš a potvrď kliknutím na tlačítko "GET INSTANT ACCESS"

 

Ako to v apke vyzerá?

Aplikácia má zatiaľ 4 sekcie. Sú pod anglickými názvami. Však hovorím, ešte nás čaká dlhá vývojová cesta. :D

 • Discover - je akoby hlavná stránka, kde nájdeš všetky informácie a čo všetko aplikácia ponúka. Keď stránku zošulčekuješ dolu, nájdeš tam aktuálne ceny za členstvá a aj vstup do nich.
 • Learn - tu nájdeš všetok nahraný obsah. Väčšina z neho je uzamknutá - tieto časti sú spoplatnené za mesačný príspevok. Odomkneš ich zaplatením poplatku do toho konkrétneho členstva, v ktorom sa nachádzajú.
 • Community - tu máme možnosť komunikovať spolu ale aj s ostatnými členmi. keď už bude apka oficiálne na stiahnutie, začnú ti chodiť aj upozornenia.
 • Profile - tvoj prehľad o predplatnom a správa profilu.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie