MERCH, ktorému verím
Novinka Tip

Ježko v klietke MINT BOOM

42 hodnotení
€22,90
Skladom (> 5 ks)

Výcviková pomôcka pre pohodlnejšie preťahovanie.

Môžeme doručiť do:
26.10.2021
Kategória: Pre páničkov
Hmotnosť: 0.18 kg
loptička: 8,7 cm
dĺžka amortizéra: 25 cm
dĺžka rukoväte: 20 cm

Ježko v klietke s amortizérom je skvelá výcviková pomôcka, ktorá poslúži aj ako aport, ale hlavne ako odmena. Dá sa ju aj slušne odhodiť vďaka vyplnenej loptičke. Jej najväčšou výhodou je pohodlné preťahovanie sa so psom. 

Ježka v klietke tvorí fialová dierovaná loptička z prírodnej gumy (netoxická, veľmi pevná) a v nej umelá kožušinka. Psy toto kombo zbožňujú a s chuťou sa doň zakusnú. O to viac, keď sa oň môžu preťahovať s páničkom. 

Pre väčšiu odolnosť sa po celej dĺžke dutinkového popruhu potlačenom originálnou grafikou "Ako so psom", nachádza veľmi pevná guma, ktorá zabraňuje šklbnutiu. Je preto bezpečná aj pre hru s veľmi náruživými trhačmi. Pevná guma odpruží každé šklbnutie. Nik teda pri preťahovaní netrpí. Ani psovod ani pes a ani ich kĺby, či stavce. :) Na konci je vystužená rukoväť pre väčší komfort psovoda.

Dĺžka celej hračky je približne 59 cm. Keď hračku držíš v ruke, pohodlne sa dotkne zeme bez toho, aby sa musel/a výrazne zohnúť. Je preto dobre využiteľná na privolávačské hry a lov zo zeme pod kontrolou. Po natiahnutí amortizéru má celková dĺžka hračky približne 85 cm. Veľkosť loptičky je S (9 cm).

Hračky sú ručne šité, preto sa ich rozmery môžu líšiť, ale s minimálnymi odchýlkami.

Majte psa s hračkou vždy pod dohľadom. Hračka nie je určená na žuvanie, ale na spoločnú hru a zábavu. :)