MERCH, ktorému verím

Výcviková kabelka malá LILA MOON

31 hodnotení
€43,90
Vypredané

Dvojkomorový pamlskovník vo vylepšenej, elegantnej verzii.

Môžeme doručiť do:
4.10.2022
Kategória: Pamlskovníky
Hmotnosť: 0.2 kg
šírka: 28 cm
výška: 22 cm
výška komory na pamlsky: 13 cm
Položka bola vypredaná…

Praktická kabelka s dvojkomorovým pamlskovníkom a s otvorom na sáčky. Konečne verzia aj na bežné nosenie do civilu, "na pekne" :), kam sa zmestí aj väčšia peňaženka a doklady.

Hlavnú časť kabelky tvorí veľká komora 28x22 cm. Zmestí sa teda do nej oveľa viac ako do klasického pamlskovníku 3v1.

Zozadu kabelky je  kapsička na zips. Ja ju využívam na cennosti ako sú kľúče, či veci, ktoré vo veľkom priestore zaniknú spolu s inými vecami. Alebo viem oddeliť mobil, aby sa nedoškriabal o iné veci.

Prednú časť tvoria dva pamlskovníky. Sú to dve predelené komory vedľa seba zapínateľné na obojstranný zips. Viem tak mať rozopnutú len jednu  komoru, alebo len druhú, či obe naraz otvorené alebo zatvorené. Skvelá vychytávka! Hlavne z nich ozaj nič nevypadne. A hlavne! Môžem si rozdeliť pamlsky a používať dva druhy, ktoré sa medzi sebou nepomixujú. Či už ich rozdelím podľa toho, či sú vyššej alebo nižžšej hodnoty, alebo sú každé určené pre iného psíka.
Obe pamlskovníkové komory majú vnútornú časť z vodeodolného a mastnote nepriepustného materiálu. Môžem si tam dať aj nakrájaný sýr, či párky bez toho, aby museli byť ešte v sáčku. 

Kabelka má samostatný gumený otvor na sáčky a vnútri uložené vrecko na celú rolku, aby v kapsičke nezavadzala. 

Kabelka je vyrobená zo softshellu. Teda oderuvzdorného, vodeodolného materiálu, ktorý je vhodný aj na pranie v práčke. Keď sa mi kabelka zašpiní, zvyknem ju vyprať v práčke na programe “syntetika” na 30 stupňov a je znovu ako nová. 

Výcviková kabelka je inšpirovaná pamlskovníkom 3v1, ktorý používam už dlhé roky a stále je pre mňa favoritom z pomedzi všetkých pamlskovníkov, aké som kedy vyskúšala. Som veľmi rada, že ho môžem odporučiť aj tebe vo vylepšenom, elegantnom prevedení.