MERCH, ktorému verím

Mop kruh s amortizérom MINT BOOM

35 hodnotení
€19,50
Vypredané Vypredané Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Variant:

Výcviková pomôcka pre pohodlnejšie preťahovanie.

Môžeme doručiť do:
4.10.2022 4.10.2022 4.10.2022 Zvoľte variant
Kategória: Hračky
dĺžka mopu: 20 cm
dĺžka amortizéra: 30 cm

Mop v kruhu s amortizérom je skvelá výcviková pomôcka, ktorá poslúži aj ako aport, ale hlavne ako odmena. Dá sa odhodiť, pohodlne sa zmestí aj do vrecka a jej najväčšou výhodou je pohodlné preťahovanie sa so psom. 

Pre väčšiu odolnosť sa po celej dĺžke dutinkového popruhu potlačenom originálnou grafikou "Ako so psom", nachádza veľmi pevná guma, ktorá zabraňuje šklbnutiu. Je preto bezpečná aj pre hru s veľmi náruživými trhačmi. Pevná guma odpruží každé šklbnutie. Nik teda pri preťahovaní netrpí. Ani psovod ani pes a ani ich kĺby, či stavce. :)

Rukoväť s gumou (amortizér) je kratší ako na bežných hračkách tohto typu. Je tak vyrobený na moju špeciálnu požiadavku z dôvodu, aby si do nej pes pri behu nezachytil labku a neprišlo k úrazu. Dĺžka amortizéra je približne 30 cm a dĺžka mopu je cca 20 cm.

Plynulý kruhovitý tvar hračky má zabezpečovať rovnomerné preťahovanie sa. Aby sa pes nemusel zakusovať do hračky z boku, ale na priamo a pri hre mu mohlo byť umožnené mať chrbticu vo vodorovnej línii.

Hračky sú ručne šité, preto sa ich rozmery môžu líšiť, ale s minimálnymi odchýlkami.

Majte psíka s hračkou vždy pod dohľadom. Hračka nie je určená na žuvanie, ale na spoločnú hru a zábavu. :)