MERCH, ktorému verím

NeoDisk Maxi ružový

14 hodnotení
€10,90
Vypredané

Pružné, mäkké a vysoko odolné frisbee do každého počasia.

Môžeme doručiť do:
2.6.2022
Kategória: Frisbee
Hmotnosť: 0.1 kg
Priemer: 22 cm
Hmotnosť: 95 g
Položka bola vypredaná…

NeoDisky testovali profesionálni hráči dogfrisbee a aj ja s mojimi psami s nimi máme skvelú skúsenosť. Preto si tu zaslúžia svoje miesto.

Vici aj Raviho som od šteniatka pripravovala na hru s frisbee a na istotu som siahla práve po NeoDisku ako po prvej hračke, ktorá mojich psov uviedla do čara tohto športu.

 

Prečo?

V prípade NeoDsiku sa podarilo spojiť špeciálne materiály, vďaka ktorým je disk pružný a mäkký, ale zároveň vysoko odolný. Preto nemajú problém sa doň ho zakusnúť aj citlivé psíky, či šteniatka. A zároveň odolá záťaži aj silných ťahačov. Disk je ľahký a 100% bezpečný pri hre pre ľudí a psov. 

Disky plávajú, v zime nepraskajú, dajú sa ľahko stočiť do vrecka a aj napriek tomu si zachovali dostačujúce letové vlastnosti.. :)

Skrátka ideálna spratná hračka do každého počasia! Disk je vhodný na preťahovanie sa, ktoré pomáha k lepšej motivácii psa a funguje zároveň ako odmena. Rozvíja koristnícky pud psa, ktorý je pre chytanie frisbee tak dôležitý. Používa sa aj ako motivačná pomôcka v iných psích športoch a aktivitách.

Psy ho milujú. Hračka však nie je určená na žuvanie a preto nenechávajte psíka s hračkou bez dozoru. Hračka je určená na spoločnú hru s človekom alebo s iným psíkom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie