MERCH, ktorému verím

NeoDisk Maxi zelený

3 hodnotenia
€10,90
Vypredané

Pružné, mäkké a vysoko odolné frisbee do každého počasia.

Môžeme doručiť do:
9.12.2021
Kategória: Frisbee
Hmotnosť: 0.1 kg
Priemer: 22 cm
Hmotnosť: 95 g
Položka bola vypredaná…

NeoDisky testovali profesionálni hráči dogfrisbee a aj ja s mojimi psami s nimi máme skvelú skúsenosť. Preto si tu zaslúžia svoje miesto.

Vici aj Raviho som od šteniatka pripravovala na hru s frisbee a na istotu som siahla práve po NeoDisku ako po prvej hračke, ktorá mojich psov uviedla do čara tohto športu.

 

Prečo?

V prípade NeoDsiku sa podarilo spojiť špeciálne materiály, vďaka ktorým je disk pružný a mäkký, ale zároveň vysoko odolný. Preto nemajú problém sa doň ho zakusnúť aj citlivé psíky, či šteniatka. A zároveň odolá záťaži aj silných ťahačov. Disk je ľahký a 100% bezpečný pri hre pre ľudí a psov. 

Disky plávajú, v zime nepraskajú, dajú sa ľahko stočiť do vrecka a aj napriek tomu si zachovali dostačujúce letové vlastnosti. :)

Skrátka ideálna spratná hračka do každého počasia! Disk je vhodný na preťahovanie sa, ktoré pomáha k lepšej motivácii psa a funguje zároveň ako odmena. Rozvíja koristnícky pud psa, ktorý je pre chytanie frisbee tak dôležitý. Používa sa aj ako motivačná pomôcka v iných psích športoch a aktivitách.

Psy ho milujú. Hračka však nie je určená na žuvanie a preto nenechávajte psíka s hračkou bez dozoru. Hračka je určená na spoločnú hru s človekom alebo s iným psíkom.