MERCH, ktorému verím
Novinka

Pamlskovník 3v1 červený + magnetický systém

32 hodnotení
€32
Skladom (>5 ks)
Variant:

Praktický pamlskovník s kapsičkou na drobnosti a otvorom na sáčky.

Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Kategória: Pamlskovníky
S: 70 - 100 cm
M: 90-135 cm

Praktický pamlskovník s kapsičkou na drobnosti a otvorom na sáčky. Všetko čo často potrebujem, mám v poruke či už idem na výlet s batohom alebo na cvičák. Na karabinu si pripínam kliker alebo cestovnú misku, napríklad.

Je to uzatvárateľná taštička a praktický pamlskovník v jednom. Farebný pamlskovník sa dá ľahko zapnúť okolo pásu a mám výcvikové mňamky stále u seba. 

Časť pre pamlsky je otvorená, dá sa doňho ľahko vsunúť ruka pre pamlsky bez toho, aby som musela niečo rozopínať. Zároveň je táto časť zaistená magnetkami, ktoré nedovolia, aby sa pamlsky dostali z pamlskovníka von. Sila magnetiek je "tak akurát", aby som do pamlskovníku siahla rukou bez obtiaže a zároveň, sú magnetky dosť silné na to, aby sa pamlsky samovoľne nesypali von. Oceňujem to hlavne pri behu, či pri tréningu, kedy sa pamlskovník dostáva do rôznych polôh a pamlsky majú tendenciu z neho vypadávať. Vnútorná časť je vypodložená nepremokavou a mastnotu nepriepustnou látkou.

Druhou časťou tohto pamlskovníku je vrecko uzatvárateľné na zips. Pohodlne sa mi sem vojde peňaženka, kľúče i mobil. Eventuálne i vodítko alebo ďalšie drobnosti, ktoré potrebujem na prechádzke alebo pri výcviku psa. 

Pamlskovník má tak isto aj gumený otvor na sáčky a vnútri uložené vrecko na celú rolku, aby v kapsičke nezavadzala. 

Pamlskovník je vyrobený zo softshellu. Teda oderuvzdorného, vodeodolného materiálu, ktorý je vhodný aj na pranie v práčke. Keď sa mi pamlskovník zašpiní, zvyknem ho vyprať v práčke na programe “syntetika” na 30 stupňov a je znovu ako nový. Spona, ktorú zapínam okolo pásu je s podielom živice, teda odolná proti mrazu a nepraskne.

Pamlskovník používam už dlhé roky a stále je pre mňa favoritom z pomedzi všetkých pamlskovníkov, aké som kedy vyskúšala. Som veľmi rada, že ho môžem odporučiť aj tebe.