MERCH, ktorému verím

Pamlskovník 3v1 LILA MOON

40 hodnotení
€29,90
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant:

Praktický pamlskovník s kapsičkou na drobnosti a otvorom na sáčky.

Kategória: Pamlskovníky
Obvod S: 70 - 100 cm
Obvod M: 90 - 135 cm

Praktický pamlskovník s kapsičkou na drobnosti a otvorom na sáčky. Všetko čo často potrebujem, mám v poruke či už idem na výlet s batohom alebo na cvičák. Na karabinu si pripínam kliker alebo cestovnú misku, napríklad.

Je to uzatvárateľná taštička a praktický pamlskovník v jednom. Farebný pamlskovník sa dá ľahko zapnúť okolo pásu a mám výcvikové mňamky stále u seba. 

Časť pre pamlsky je otvorená, dá sa doňho ľahko vsunúť ruka pre pamlsky bez toho, aby som musela niečo rozopínať. Zároveň je táto časť zaistená pevnou gumou, ktorá sa dá ešte viac utiahnuť alebo povoliť, podľa toho, ako potrebujem. Utiahnutá je krásnou farebnou korálkou. Vnútorná časť je vypodložená nepremokavou a mastnotu nepriepustnou látkou.

Druhou časťou tohto pamlskovníku je vrecko uzatvárateľné na zips. Pohodlne sa mi sem vojde peňaženka, kľúče i mobil. Eventuálne i vodítko alebo ďalšie drobnosti, ktoré potrebujem na prechádzke alebo pri výcviku psa. 

Pamlskovník má tak isto aj gumený otvor na sáčky a vnútri uložené vrecko na celú rolku, aby v kapsičke nezavadzala. 

Pamlskovník je vyrobený zo softshellu. Teda oderuvzdorného, vodeodolného materiálu, ktorý je vhodný aj na pranie v práčke. Keď sa mi pamlskovník zašpiní, zvyknem ho vyprať v práčke na programe “syntetika” na 30 stupňov a je znovu ako nový. Spona, ktorú zapínam okolo pásu je s podielom živice, teda odolná proti mrazu a nepraskne.

 

Pamlskovník používam už dlhé roky a stále je pre mňa favoritom z pomedzi všetkých pamlskovníkov, aké som kedy vyskúšala. Som veľmi rada, že ho môžem odporučiť aj tebe.