MERCH, ktorému verím

Postroj LILA MOON

52 hodnotení
€52,90
Vypredané
Variant:

Celonastaviteľný unikátny postroj "Y".

Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Kategória: Obojky a vodítka
S: 50 - 60 cm
M: 60 - 80 cm
L: 70 - 90 cm

Pes má dve ťažiská a postroj silu psa roznesie po celom tele. Pri potiahnutí sa tlak ťahu rozloží po celom tele. Ak sa psík príliš ťahá alebo nie je naučený chodiť na prevesenom vodítku po väčšine času, obojok môže vyvíjať nepríjemný tlak, ktorý môže spôsobovať bolesť a zdravotné komplikácie. 

Keď som zvažovala "vlastný" postroj, od začiatku bolo jasné, že bude tvaru Y. Strih postroja je navrhnutý s pomocou holandských psích fyzioterapeutov. Perfektne sadne väčšine typu psov. Konštrukcia postroja a celonastaviteľný systém až na 5-tich miestach zabezpečí ten najväčší komfort pri nosení zo zdravootného hľadiska. Každý psík je trochu iný a nastaviť len obvod okolo brucha nestačí. Ak psíkovi postroj prispôsobíš, postroj nestlačuje dýchaciu trubicu, lymfatické cesty, mäkké brušné tkanivá, neobmedzuje ramenné kĺby a nespôsobuje blokády chrbta. Postroj je celopolstrovaný ľahkou 3D sieťkou. To znamená, že psíka nikde neodiera

Posuvky na postroji sú špeciálne umiestnené tak, aby sa priamo nedotýkali tela. Nikde netlačia. Nezľakni sa preto, ak z postroja budú trčať popruhy. Najprv psíkovi postroj obleč a ponastavuj. Potom odporúčam popruhy zastrčiť do gumičiek na to určených. Môžeš ich aj odstrihnúť, ale z vlastnej skúsenosti by som nechala postroju vôľu do budúcna. Psík môže zmohutnieť, môže pribrať alebo mu budeš chcieť dať v zime postroj na oblečok. 

Všetky komponenty na postroji sú čierne a vizuálne nerušia.

Krúžok na pripínanie je podložený predĺženou častou postroja. Takže ani karabinka od vodítka sa psíka počas nosenia nedotýka a neklopká na psie stavce.

Postroj je ručne šitý v Českej republike tými najšikovnejšími švadlenami. :)

veľkosť S - obvod 50 - 60 cm (pre psíky 7 - 12 kg (teriér, kavaliér...)

veľkosť M - 60 - 80 cm (pre psíky 15 - 25 kg borderky, australáky...)

Veľkosť L - 70 - 90 cm (švajčiarsky ovčiak, nemecký ovčiak, weimarský stavač a pod.)

Pri výbere veľkosti sa prosím riaď hlavne veľkosťou obvodu. Ako ho odmerať nájdeš v galérii.