Obchodík spustíme opäť 30.8.2023

Zdravý box Ako so psom

16 hodnotení
€10
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant:

Krabička, ktorú si vždy spoznáš.

Môžeme doručiť do:
25.7.2024 25.7.2024 Zvoľte variant
Kategória: Fľašky a krabičky
objem: cca 1000 ml
rozmer: d 180 x š 130 x v 65 mm
rozmer pre obrázok: 150 x 100 mm
hmotnosť: 194 g

Box pre každodenné použitie je vyrobený z materiálu vyvinutého špeciálne pre lekárske a farmaceutické účely. Jedná sa o zdravotnícky materiál s atestom zdravotnej nezávadnosti a je určený pre potraviny. Box neobsahuje toxické látky ako: ftaláty, zmäkčovadlá ani Bisfenol A a Bisfenol S, ktoré sa uvoľňujú napríklad z iných často dovážaných plastových krabičiek. Medicínsky polypropylén zaručuje dlhšiu životnosť než konkurenčné výrobky z bežných polypropylénov. Tento materiál je zároveň považovaný v recyklačnom reťazci za veľmi hodnotnú surovinu pre opakované spracovanie. Je plne recyklovateľná a pri je výrobe sa nepoužívajú látky zaťažujúce životné prostredie.

Box môžeš využiť ako desiatovú krabičku pre seba, či ako krabičku na pamlsky pre psa.

Je vhodná ako pre studené, tak aj pre teplé jedlá. Nie je vodotesná, je určená pre bežné pevné a sypké potraviny. Krabička je vybavená viečkom s priehladkou pre vloženie akéhokoľvek textu, obrázku, či fotografie. Tvoja krabička môže byť tak každý deň iná. Na priehladke je vytlačený podpis "Ako so psom".

Box je pevný a rozložiteľný. Má pevné pánty, ktoré umožňujú viečko celkom otvoriť bez toho, aby sa krabička preklopila. Viečko môžeš od krabičky aj úplne oddeliť. Vyjímateľnú priehradku môžeš z krabičky vybrať alebo ju umiestniť na ľubovoľné miesto po celej dĺžke dna.

Krabičku môžeš úplne rozložiť a jednoducho umyť v umývačke. Obrázok pod priehladkou pred umytím vyber. Pred prvý použitím umy celú krabičku pitnou teplou vodou. Skladuj ju otvorenú. Misku boxu možno krátkodobo ohriať v mikrovlnke (900W max. 2 minúty). Krabička je vhodná aj do chladničky a mrazničky.

Krabička má rovnaké vlastnosti ako fľaša. :)

Výhody

  • možno umývať aj v umývačke,
  • atest zdravotnej nezávadnosti,
  • atest pre použitie v mikrovlnnej rúre (výkon 900W po dobu 2 minút),
  • odjímateľné viečko,
  • zabraňuje tvorbe plesní,
  • ľahko sa udržuje,
  • šetrí životné prostredie,
  • dlhá životnosť.